Occupy Our Food SupplyŠodien, 27. februārī, notiek starptautiska akcija Occupy Food Supply. Mērķis – pretestība globālo korporāciju centieniem monopolizēt un kontrolēt starptautisko pārtikas produktu un sēklmateriālu tirgu, virzīties lielāka taisnīguma, brīvības un ilgstspējīgas attīstības virzienā.

Akcija ļoti labi sakrīt ar VAAD ierosināto administratīvo lietu pret sēklaudzētājiem un selekcionāriem no Neslinko.lv, cenšoties apturēt ES nereģistrētu šķirņu tirdzniecību. VAAD centieni, pat ja labi domāti, patiesībā darbojas lielā biznesa interesēs.

Tieši šodien  izskatīs  dārzniecības NESLINKO administratīvo pārkāpumu – Rīgā Lielvārdes ielā 36/38, Valsts augu aizsardzības dienesta telpās plkst. 14:30. Lai gan administratīvās tiesas sēdes parasti ir atklātas, šī ir pēdējā brīdī pasludināta par slēgtu. Birokrāti laikam nobijās 🙂

 

  One Response to “Akcija Pārtikas okupācija (Occupy Our Food Supply)”

  1. Loģiski vien būtu, ja sabiedriskās organizācijas sarosītos, saorganizētos un pasniegtu piketa akciju pie MK, kāda tā bija nesenajā pagātnē pret ACTA. Jāinformē un jādod iespēja tiem, kas vai nav informēti vai arī pāsi nenodarbojas ar lauksaimniecību, izteikt savu viedokli! Un labākajā gadījumā, šo pirmo precedentu, kas patlaban tiek izskatīts tiesu instanču līmenī- pagriezt vairākuma interešu virzienā.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

   
© 2019 GMO.lv Suffusion theme by Sayontan Sinha